50 TL

Müzekart+ ile bir yıl boyunca T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı'na ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyet'ine bağlı 300'ü aşkın müze ve örenyeri gezilebildiği gibi, (bazı özel müzeler ücretsiz ziyaret ediliyor, sergiler ve tiyatro temsilleri indirimli) izleniyor. Kafe ve hediyelik eşya mağazalarındaki alışverişlerde daha az ücret ödeniyor.

  • 1 KART SAHİBİNİN
  • FOTOĞRAF YÜKLE
+

125 TL

Türkiye Cumhuriyeti Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın İstanbul’da bulunan müzelerinde geçerli olan Museum Pass İstanbul, özellikle yabancı misafirlere büyük kolaylık sağlıyor. Gişe kuyruğunda beklemeden doğrudan turnikelerden geçerek müze ziyaretine olanak sağlar.

  • 1 KART SAHİBİNİN
+

75 TL

Ihlara Vadisi, Derinkuyu Yeraltı Şehri, Göreme Açıkhava Müzesi, Göreme Karanlık Kilise, Kaymaklı Yeraltı Şehri, Özkonak Yeraltı Şehri, Nevşehir Müzesi, Çavuşin Örenyeri, Hacıbektaş Müzesi, Zelve-Paşabağlar Örenyeri’ni süresi boyunca 1 kez ücretsiz ziyaret etme olanağı sunuyor.

+

75 TL

İzmir, Aydın ve Muğla illerinde bulunan tüm Müze ve Örenyerlerinde kullanıcısına her bir Müze/Örenyerine bir kez giriş imkânı sağlayacak ve ilk kullanıldığı andan itibaren 7 gün süre ile geçerli olacaktır.

+

60 TL

Museum Pass Akdeniz Kartı; Antalya, Mersin ve Adana illerinde bulunan tüm Müze ve Örenyerlerinde kullanıcısına her bir Müze/Örenyerine bir kez giriş imkânı sağlayacak ve ilk kullanıldığı andan itibaren 7 gün süre ile geçerli olacaktır.

+

210 TL

Museum Pass Turkey Kart; T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı 300’ü aşkın Müze ve Örenyerlerinde kullanıcısına her bir Müze/Örenyerine bir kez giriş imkânı sağlayacak ve ilk kullanıldığı andan itibaren 15 gün süre ile geçerli olacaktır.

+

20-40 TL

+
 

TESLİMAT BİLGİLERİ

  • Kart teslim süresi 1 haftadır. Cumartesi-Pazar günleriyle, Resmi tatiller müze kart satış sisteminde işgünü olarak sayılmamaktadır ve müze kart gönderisi olmamaktadır.
    Sipariş takip numaranız ilettiğiniz iletişim numarasına gönderilecektir.
 

Sepetinizde henüz hiç bir kart yada bilet yok.

TESLİMAT BİLGİLERİ

 
ADI:
SOYADI:
TC KİMLİK NO:
E-POSTA:
TELEFON:
TELEFON2:
ADRES:
ŞEHİR:
ÜLKE:
 

ÖDEME BİLGİLERİ

  •  
  • SON KULLANMA
 

Sepetinizde henüz hiç bir kart yada bilet yok.